Home » Info Sukan » Le Tour De Langkawi 2012 Jadual Perlumbaan LTDL Race Schedule

Le Tour De Langkawi 2012 Jadual Perlumbaan LTDL Race Schedule

Le Tour De Langkawi 2012 | LTDL 2012 Race Schedule | Jadual Perlumbaan LTDL 2012 – LTDL 2012 bakal memulakan saingan bermula 24 Februari hingga 4 Mac 2012.Sebanyak 10 peringkat perlumbaan bakal diadakan dalam saingan kali ini.Berikut adalah jadual peringkat perlumbaan LTDL 2012.

Stage 1
Putrajaya Individual Time Trial
Friday, 24 February 2012

Stage 2
Putrajaya – Melaka
Saturday, 25 February 2012

Stage 3
Melaka – Parit Sulong
Sunday, 26 February 2012

Stage 4
Batu Pahat – Muar
Monday, 27 February 2012

Stage 5
Ayer Keroh – Pandan Indah, Ampang
Tuesday, 28 February 2012

Stage 6
Proton, Shah Alam – Genting Highlands
Wednesday, 29 February 2012

Stage 7
Bentong – Kuantan
Thursday, 1 March 2012

Stage 8
Pekan – Cukai
Friday, 2 March 2012

Stage 9
Kemasik – Kuala Terengganu
Saturday, 3 March 2012

Stage 10
Tasik Kenyir – Kuala Terengganu Loop
Sunday, 4 March 2012

Check Also

Kebakaran Pusat Tahfiz Darul Quran Ittifaqiyah

Teks Sidang Media Penahanan 7 Suspek Kebakaran Pusat Tahfiz Darul Quran Ittifaqiyah

Teks Sidang Media Penahanan 7 Suspek Kebakaran Pusat Tahfiz Darul Quran Ittifaqiyah. Pihak PDRM telah …

Tinggalkan Balasan

Alamat e-mel anda tidak akan disiarkan. Medan diperlukan ditanda dengan *